0%

لگراند

philips-lighting
 legrand

 

 

 

 

 

 


با افتخار:

 

شرکت همراهان نورشبکه (HNS)  

 با رسالت توسعه فرهنگ کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت ملی و هدف ارائه خدمات جامع و تخصصی سخت افزاري و نرم افزاري در زمینه هاي ارتباطات،‌انتقال اطلاعات ،نظارت فيزيكي (سيستم امنيتي و دوربين هاي مداربسته) و همچنين سيستم اعلام حریق در سال 1383 تأسيس و آغاز به كار نمود.

ارتباط مستمر با صاحبنظران و اساتید از یک سو و تعامل باسازمان های فعال درحوزۀ فناوری اطلاعات وارتباطات از سوی دیگر، از توانمندی های کم نظیر و منحصر به فرد HNS در ارائه خدمات فروش، اجرا، آموزش،مشاوره، توسعه مدیریت در کسب و کار دانایی محور و انتقال فناوری و دانش فنی به حساب می آید.

HNS با چشم انداز استفاده از تجارب و دستاوردهای موفق جهانی و ملی، از همراهی و همکاری مؤسسات صاحب نام و شرکت های داخلی و خارجی در حوزۀ تأمین کننده و یا مشتری برخوردار بوده است.

نظر به رسالت سازماني، اهداف كليدي و شركاي علمي و تجاري مطرح در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، مجموعه اي از پروژه ها و زمينه هاي گسترش كار در HNS تعریف شده است. ساختار مديريت ماتريسي HNS ، شرط كافي جهت انعطاف پذيري سيستم اجرايي در جهت تعريف، اجرا و توسعه طرحها و زمينه هاي كاري را فراهم مي آورد.

 

HNS به سه اصل:

  1. انتخاب محصولات با کیفیت عالی و با قیمت مناسب
  2. طراحی و اجرای پروژه توسط متخصصین مجرب
  3. گارانتی و خدمات پس از فروش و آموزش کاربری

معتقد بوده و همواره هدف نهایی از فروش را جلب رضایت مشتری می داند.

 

درباره شرکت لگراند بیشتر بدانیم :

لگراند فرانسه در سال 1860 میلادی تاسیس شد و دارای ساختاری کیفی اما در مقياس جهاني است که حداقل برای بخش Passive شبكه هاي كامپيوتري صاحب نوآوری ثبت شده, موسوم به VDI مي باشد. قدرت جهانی  VDI در بر طرف نمودن معضلات و مشکلات متداول سازمان ها در سامان بخشیدن به تغییرات , توسعه و حفظ آمادگی شبکه, مدیون یک ابتکار عمل گسترده و خلاقیتی بزرگ بوده است. این فکر بزرگ چیزی جزء بهره گرفتن همزمان از ارزش هم افزایی سیستم مدیریت کابل( Cable Management ) و سیستم   LCS2 در طرح شبکه های زیر ساختی ارتباطی نیست.

لگراند فرانسه در رویکرد جامع  VDI  در تمام بخش ها  تجهيزات لازم براي پیاده سازی شبكه زیر ساخت ارتباطی را به صورت End to End و یکپارچه  همراه با 20 سال گارانتی ارائه می نماید .

شرکت لگراند یک شرکت صنعتی فرانسوی می باشد که در شهر لیموژ فرانسه واقع شده است و لازم به ذکر است که لگراند در ۸7 کشور دنیا کارخانه داشته و محصولات لگراند در بیش از 19۰ کشور دنیا به فروش می رسد ودر حدود 20۰۰۰۰ محصول در110 زمینه  با استفاده از تکنولوزی پیشرفته دنیا در کارخانه های لگراند ساخته می شود و همچنین کیفیت محصولات در آزمایشگاه های لگراند فرانسه به صورت مداوم با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی مورد بررسی قرار می گیرد.

#لگراند #نماینده_رسمی_لگراند #محصولات_لگراند #کابل_شبکه_لگراند

لگراند – نمایندگی لگراند – تجهیزات لگراند فرانسه – نماینده رسمی لگراند فرانسه در ایران – همراهان نور شبکه – نمایندگی لگراند در لاله زار – کابل شبکه لگراند – ترانکینگ لگراند – لگراند اصل – هولوگرام لگراند