همراهان نور شبکه | همراهان نور شبکه
963
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-963,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge | toptheme,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

همراهان نور شبکه

legrand-imagephilips-lighting image

با افتخار:

شرکت همراهان نورشبکه (HNS)  با رسالت توسعه فرهنگ کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت ملی و هدف ارائه خدمات جامع و تخصصی سخت افزاري و نرم افزاري در زمینه هاي ارتباطات،‌انتقال اطلاعات ،نظارت فيزيكي (سيستم امنيتي و دوربين هاي مداربسته) و همچنين سيستم اعلام حریق در سال 1383 تأسيس و آغاز به كار نمود.

ارتباط مستمر با صاحبنظران و اساتید از یک سو و تعامل باسازمان های فعال درحوزۀ فناوری اطلاعات وارتباطات از سوی دیگر، از توانمندی های کم نظیر و منحصر به فرد HNS در ارائه خدمات فروش، اجرا، آموزش،مشاوره، توسعهه مدیریت در کسب و کار دانایی محور و انتقال فناوری و دانش فنی به حساب می آید.

HNS با چشم انداز استفاده از تجارب و دستاوردهای موفق جهانی و ملی، از همراهی و همکاری مؤسسات صاحب نام و شرکت های داخلی و خارجی در حوزۀ تأمین کننده و یا مشتری برخوردار بوده است.

نظر به رسالت سازماني، اهداف كليدي و شركاي علمي و تجاري مطرح در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، مجموعه اي از پروژه ها و زمينه هاي گسترش كار در HNS تعریف شده است. ساختار مديريت ماتريسي HNS ،، شرط كافي جهت انعطاف پذيري سيستم اجرايي در جهت تعريف، اجرا و توسعه طرحها و زمينه هاي كاري را فراهمم مي آورد.

 

HNS به سه اصل:

  1. انتخاب محصولات با کیفیت عالی و با قیمت مناسب
  2. طراحی و اجرای پروژه توسط متخصصین مجرب
  3. گارانتی و خدمات پس از فروش و آموزش کاربری

معتقد بوده و همواره هدف نهایی از فروش را جلب رضایت مشتری می داند.