0%

درباره ما

معرفی

شرکت

همراهان نور شبکه

 

با افتخار:

 

 شرکت همراهان نور شبکه (HNS) با رسالت توسعه فرهنگ کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت ملی و هدف ارائه خدمات جامع و تخصصی سخت افزاري و نرم افزاري در زمینه هاي ارتباطات،‌انتقال اطلاعات ،نظارت فيزيكي (سيستم امنيتي و دوربين هاي مداربسته) و همچنين سيستم اعلام حریق در سال 1383 تأسيس و آغاز به كار نمود.

ارتباط مستمر با صاحبنظران و اساتید از یک سو و تعامل باسازمان های فعال درحوزۀ فناوری اطلاعات وارتباطات از سوی دیگر، از توانمندی های کم نظیر و منحصر به فرد HNS در ارائه خدمات فروش، اجرا،، آموزش،مشاوره، توسعه مدیریت در کسب و کار دانایی محور و انتقال فناوری و دانش فنی به حساب میی آید.

HNS با چشم انداز استفاده از تجارب و دستاوردهای موفق جهانی و ملی، از همراهی و همکاری مؤسسات صاحب نام و شرکت های داخلی و خارجی در حوزۀ تأمین کننده و یا مشتری برخوردار بوده است.

نظر به رسالت سازماني، اهداف كليدي و شركاي علمي و تجاري مطرح در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، مجموعه اي از پروژه ها و زمينه هاي گسترش كار در HNS تعریف شده است. ساختار مديريتت ماتريسي HNS ، شرط كافي جهت انعطاف پذيري سيستم اجرايي در جهت تعريف، اجرا و توسعه طرحها و زمينه هاي كاري را فراهم مي آورد.

 

HNS به سه اصل:

  1. انتخاب محصولات با کیفیت عالی و با قیمت مناسب
  2. طراحی و اجرای پروژه توسط متخصصین مجرب
  3. گارانتی و خدمات پس از فروش و آموزش کاربری

معتقد بوده و همواره هدف نهایی از فروش را جلب رضایت مشتری می داند.

 

زمينه هاي كاري توسعه يافته در HNS عبارتند از:

 

  • سیستمهای روشنایی( PHILIPS –  THORN – TRIDONIC )
  • شبکه
  •  نرم افزار 
  • سیستم های امنیتی و نظارتی
  • آنتن های رادیویی و ارتباطات بی سیم
  • مخابرات